Słuchaj

OPCJA 1: transmisję radiową możesz uruchomić za pomocą przycisku  umieszczonego na pasku w górnej części okna przeglądarki, możesz ją zawsze zatrzymać naciskając .

OPCJA 2: pobierz na swój komputer plik z playlistą, którą następnie trzeba otworzyć za pomocą dowolnego Playera zainstalowanego na komputerze PC (np. Windows Media Player, Winamp, All Player, itp.). Możesz wtedy słuchać naszego radia nawet po zamknięciu przeglądarki internetowej.

Playlista w formacie .m3u , Playlista w formacie .pls

OPCJA 3: jeśli chcesz słuchać naszego radia na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) podczas spaceru, przejażdżki rowerowej, biegania lub innej aktywności skorzystaj z dostępnej na platformy Android, iPhone, WindowsPhone i Blackberry aplikacji mobilnej o nazwie TuneIn Radio. Aplikacja ta daje możliwość słuchania przez Internet wszystkich istniejących rozgłośni radiowych na świecie. Zainstaluj TuneIn Radio na swoim urządzeniu, uruchom aplikację i znajdź w spisie Radio Cafe, dodaj stację do ulubionych, a następnie włącz transmisję. Za pomocą tej aplikacji możesz również słuchać naszego radia na telewizorach z funkcją smart tv czy konsolach do gier.

Pobierz TuneIn Radio na różne platformy i sprzęt

OPCJA 4: jeśli posiadasz na swoim mobilnym urządzeniu zainstalowany Player do odtwarzania muzyki z możliwością odtwarzania streamingu radiowego, to możesz skorzystać z tej opcji zapewniając sobie bezpośredni dostęp do naszego sygnału radiowego bez korzystania z jakichkolwiek dodatkowych aplikacji mobilnych. Wystarczy wpisać w ustawieniach kanału streamingowego w Playerze następujący adres URL strumienia audio naszej rozgłośni: http://panel.nadaje.com:11108 , po czym włączyć stream i delektować się bezpośrednim dostępem do naszego sygnału.

Script logo
Design marcinkaczmar.pl